Abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby, používáme soubory cookies. Souhlasím Informace & Nastavení

Nika

Organizátorka celého projektu Eterle. Zajišťuje praktickou část potřeb a nabízených služeb.

Lia

Autorka zdánlivě nesourodé sbírky dekorací, je tvůrčím duchem s nekonečnou energií renovovat.

Zdenka

Čestný člen, který nás obohacuje o nekonečnou studnici vzpomínek a veselých příběhů z tvorby prvních kolekcí.

Eterle

Jsme nevšední půjčovna neotřelých dekorací a nábytku, kterou ani otrlé nápady nepřekvapí. Ať už je to velká svatba, malá zahradní slavnost, důležitý event, rodinná oslava, film, focení nebo tajná akce, kterou nemůžete prozradit, tady jste správně.

Nemusíte nakupovat ani hromadit věci, které využijete pouze na jednu příležitost. Půjčit si, znamená ušetřit nejen vaše peníze, ale i planetu.

Po tři generace pečlivě uchováváme a vybíráme dekorace, nábytek a kousky, které vybočují z řady, stejně tak jako ty na první pohled zcela obyčejné. Umíme jedním doplnit druhé a dohromady vytváříme kombinace pro jakoukoliv příležitost.

Jsme rodina a věříme, že každá rodina je něčím jedinečná. My jsme vždy patřili mezi takovou, která nevyhodí ani slovo, dokud pro něj nenajde uplatnění. Takovou, která ve věcech objevuje příběhy a snaží se je uchovávat.

Z naší záliby se ale stala vášeň, která přerostla v chuť předávat a sdílet ji se světem. I slovo Eterle tak našlo své uplatnění. Stalo se symbolem naší cesty za pokračováním rodinné tradice. Z naší rodiny se stal tým, který věří v dlouhodobou udržitelnost a krásu věcí. Přesně o tyto hodnoty se s vámi chceme podělit skrze půjčovnu a další služby, které se neustále rozšiřují.

Ano, pokud hledáte krabičku s nápisem „Provázky příliš krátké na to, aby se daly použít“, najdete ji u nás. Podívejte se, co dalšího nabízíme!

Katalog

Napište nám

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů.

Zavolejte

+420604 280 759